VÕIDA VIP-NÄDALAVAHETUS PARIISIS!

Koge ratturite saabumist VIPina!

2015. aastal sai SOUDAList Belgia rahvusvahelise rattameeskonna LOTTO SOUDAL kaassponsor –pikaajaline koostööleping on sõlmitud 2020. aastani.
Selle sponsorluslepingu raames korraldame me kõikjal maailmas SOUDALi kampaaniat, mille peaauhinnaks on VIP-REIS PARIISI.
Õnnelikud võitjad kutsutakse koos kaaslasega PARIISI, kus nad saavad nautida imelist päeva jalgratturite jälgedes!
Velotuuri viimasel päeval Pariisis avaneb sulle võimalus kogeda võidusõidu viimast etappi tõelise VIPina ja kogu tegevuse keskmes. Mugavalt LOTTO SOUDALi autos istudes saad sa vahetult võistlust jälgida ja ületada finišijoone Champs-Élysées' avenüül kohe ratturite järel miljonite pealtvaatajate silme all.
Kuid see ei ole veel kõik! Me soovime rõõmustada võimalikult paljusid osalejaid. Seetõttu loosime me välja veel 400 muud LOTTO SOUDALiga seotud auhinda nagu näiteks:

  • LOTTO SOUDALi kiivrid
  • LOTTO SOUDALi särgid
  • SOUDALi rattahooldusvahendite
    komplektid Bike Box
  • LOTTO SOUDALi Lazeri päikeseprillid
  • LOTTO SOUDALi joogipudelid

Osalema on oodatud kõik! Kui sa oled tõeline rattasõidufänn, on see vaid üks kord elus ette tulev võimalus, mida ei tohi kasutamata jätta!
Mida sa siis veel ootad? Klõpsa ülal nupul "Soovin osaleda", vasta küsimustele, sh otsustavale küsimusele, ja paki kott, et Pariisi sõita!

Soovime sulle edu!

SOUDALi meeskond


Soudal on Euroopa juhtiv sõltumatu hermeetikute, liimainete ja ehitusvahtude tootja, mis pakub tooteid nii professionaalidele kui ka jaetarbijatele. See Belgia perefirma on 100% eraomandis, sellel on neljal kontinendil viieteistkümnes tootmiskohas kokku ligi 2600 töötajat ning sellest on saanud väga suur rahvusvaheline tegija ja ekspert ehituskeemia alal. Ulatuslikud investeeringud uurimis- ja arendustegevusse, pikaajaline ja uuendusmeelne arenguvisioon ning kohalike turgude vajaduste järgi kohanemine on meie ettevõtte silmapaistva edu aluseks.